Sık Sorulan Sorular - Aklınıza Takılan Tüm Sorular İçin Bizi Arayınız

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Sorular

Bize Ajansınız Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

İşletmeniz, Tasarımmania markasının bir yan kuruluşu olarak hizmet sunmaktadır. Dinamik bir ekibe sahip olan firmamız sizlere dijital mecrada farklı ve çeşitli hizmetleri en elit şekilde sunmaktadır.

Hangi Tür Hizmetleri Sunuyorsunuz?

Ajansımız altında dijital pazarlama alanında birçok hizmet yer almaktadır. Bunların başında: web yazılım ve kodlama, sosyal medya danışmanlık hizmetleri, google adword reklamcılık uygulamaları gibi birçok alanda uygulamalar sunmaktayız.

Web Yazılım Hizmetleriniz Nelerdir?

Web yazılım alanında html 5 – Css3 – php tabanlı web siteleri üretmekteyiz. WordPress içerik yönetim sistemleri, php tema giydirme, yönetim panelli ve kullanıcı dostu seo alt yapılı mobil uyumlu web sitesi hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Hazır Site Satımınız Var Mı?

Evet tüm müşterilerimize özel kobi ve esnafa yönelik hazır web tasarım ve web siteleri satışlarımız mevcuttur. Sektör fark etmeksizin her alana yönelik yönetim panelli son kullanıcıya yönelik sitelerimiz mevcuttur.

Hosting Hizmetiniz Mevcut Mu?

Markamız sizlere yönelik hosting ve reseller gibi hizmetleri de en kaliteli ve güvenilir şekilde sizlere sunmaktadır.

Web Sitesi Hizmeti Alırsam Hosting Ücreti Ödeyecek Miyim?

Web sitesi tasarımı bize ait olduğu sürece herhangi bir hosting ücreti 1 boyunca ödemeyeceksiniz. 1 Yıl sonra yıllık ödemesi normal olarak alınacaktır.

Seo Hizmeti Sunuyor Musunuz?

Firmamız seo arama motoru optimizasyonu hizmeti sunmaktadır.

Seo Hizmetini Nasıl Sunuyorsunuz?

Öncelikle mevcut bir siteniz varsa onu analiz ediyoruz. Eğer siteniz sıfırdan yapılacak ise tüm alt yapısını ona göre inşaa ediyoruz. Sektörel araştırmalarımız sonucunda rakiplerinizi inceleyip size uygun hedef kelimeleri belirliyor. Bu kelimelerde sizi Google da zirveye çıkarıyoruz.

Seo Hizmeti Ortalama Nekadar Sürede Etki Gösterir?

Seo hizmetimiz organik şekilde yapıldığından ötürü ortalama en az 6 ay lık gibi bir süreç ön görülmektedir. Ancak bu alan adınızın geçmişine (yaşına) ve hedef kelimeleriniz zorluk derecesi ve o sektördeki diğer sitelerin seo hizmeti alıp almadığına da bağlıdır.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleriniz Nelerdir?

Markamız sizlere Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Pinterest gibi alanlarda hizmet sunar. Bu alanlarda marka hesaplarının açılıp ve oluşturulması, düzenli içerik üretimi ve paylaşımların yapılması, takipçi arttırımı, reklam ve kampanya çalışmalarının planlanıp düzenlenmesi ve raporlama gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Google Adwords Reklamcılık Hizmetiniz Var Mı?

Firmamız sizlere özel birebir Google adwords Reklamcılık hizmeti sunmaktadır. Bütçenize göre reklamlar ile hedeflerinize kısa sürede varabilirsiniz.

Sürekli Destek

Aklınıza takılan tüm sorular ve destek için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Mail Desteği

Bizden bilgi veya yardım almak için bize mail yoluyla destek bildirimi oluşturabilirsiniz.

Destek

Mail: [email protected]
İletişim: :0554 791 65 45

Biz Kimiz?

Kurumsal web yazılım hizmetleri, seo, sosyal medya danışmanlık ve Google Adwords reklam uygulamaları.

ADRES:

Zeytinlik Mah, Pancar Sok, No:19 – Daire:11 

Bakırköy / İstanbul

İLETİŞİM:

Telefon: 0554 791 65 45 

Mail: [email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ:

Pazartesi- Cuma: 09,00 – 18,00

Cumartesi: 10,00 -15,00

Pazar: Kapalı